جوسازی های بیمه ایرانی ها برای تصاحب پست هیات مدیره بیمه آسیا - پایگاه جامع اطلاعات بیمه

جوسازی های بیمه ایرانی ها برای تصاحب پست هیات مدیره بیمه آسیا

news6
روند بیمه خودروهای صفر کیلومتر از زبان دبیر کل سندیکا
خرداد 4, 1397
news5
جداول عمر کشور در سال 1395 بر اساس آمارهای ثبت مرگ در ایران 
خرداد 4, 1397

جوسازی های بیمه ایرانی ها برای تصاحب پست هیات مدیره بیمه آسیا

news5

news5

بیمه ایرانی همچنان حضور در این شرکت بیمه دولتی را سکوی پرش به سوی پستهای کلیدی بیمه های خصوصی می دانند و هر جا که پست خالی ببینند رایزنی و چانی زنی را برای بدست اوردن این پست آغاز می کنند.

از زمانی که سهام دولتی بیمه آسیا در بورس فروش رفت و توسط صبا میهن خریداری شد جو سازی ها برای تصاحب پست نمایندگی صبا میهن بالا گرفته است.

در حالیکه وقتی مجمع برگزار می شود صورت جلسه مجمع و تصمیمات اتخاذ شده به بیمه مرکزی منتقل می شود ، پس از تایید بیمه مرکزی ، به اداره  ثبت شرکتها ارسال می شود پس از درج نام ان شرکت در روزنامه رسمی این شرکت می تواند نسبت به معرفی نماینده حقیقی خود به بیمه مرکزی اقدام کند که در این مرحله نیز فرد باید توسط بیمه مرکزی احراز صلاحیت شود و سپس در ثبت شرکتها درج گردد؛ اما در اقدامی جالب نام افرادی از بیمه ایران دایما از سوی شبکه های اطلاع رسانی خاص مطرح و عضویت انها تایید شده است.

به نظر می رسد، بیمه ایرانی همچنان حضور در این شرکت بیمه دولتی را سکوی پرش به سوی پستهای کلیدی بیمه های خصوصی می دانند و هر جا که پست خالی ببینند رایزنی و چانی زنی را برای بدست اوردن این پست آغاز می کنند.

نکته قابل تامل اینجاست که نام برخی افراد مانند بهروز ناظمی ، مدیر بیمه های اشخاص بیمه ایران و فراشیانی ، مدیر بیمه های اتومبیل بیمه ایران بیش از سایر افراد از سوی این خبر سازان مطرح شده است.

حال باید پرسید که دلیل اینکه مدیران بیمه ایران شتابان در راه بیمه های خصوصی هستند چیست؟ و اگر هم واقعا افراد نامبرده در پی عضویت در هیات مدیره بیمه اسیا نیستند چرا نامشان از سوی برخی جریانهای خاص مطرح می شود./ ریسک نیوز

بازگشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *