ورود نخستين شركت خارجی به بازار بيمه غير عمر سئول

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

شركت تخصصي “آليانز” پس از تقريبا يك دهه توانست اجازه تاسيس شعبه در سئول را از كميسيون قانونگذاري اين كشور دريافت كند تا به عنوان نخستين شركت خارجي در بخش بيمه غيرعمر اين كشور به فعاليت بپردازد. به‌گزارش سایت تحلیلی خبری آیین به نقل از از اينشورنس ايشا نيوز،، يكي از شاخه هاي تخصصي شركت آلماني بيمه “آليانز” اعلام كرد كه به عنوان نخستين شركت خارجي به زودي فعاليت خود را در بخش بيمه غيرعمر كره جنوبي آغاز خواهد كرد.

طبق اين گزارش، “نو چانگ تائه” كه پيش از اين يكي از اعضاي تيم مديريت منطقه اي شركت تخصصي آليانز در سنگاپور بود، مدير شعبه جديد اين شركت آلماني در سئول خواهد شد. تيم او 13 كارگزار و كارمند حرفه اي خواهد داشت و همچنين براي تكميل كادر خود از استعدادهاي محلي نيز استفاده خواهد كرد.

اين شعبه در زمينه خطوط بيمه فردي از جمله بيمه مهندسي، مالي، اموال، صنعت دريايي، كشاورزي و مسئوليت فعاليت خواهد كرد.

در بيانيه منتشر شده توسط اين گروه آمده است كه افزايش پروژه هاي زيرساختي در بخش راه آهن، بنادر و مترو و همچنين افزايش آگاهي براي داشتن بيمه مسئوليت باعث شده تا صنعت بيمه كره جنوبي فرصت خوبي را در اختيار شركتهاي بيمه قرار دهد. اين در حالي است كه به دليل شرايط خوب اقتصادي كره، بازار اتومبيل و صنعت الكترونيك و ارتباطات در اين كشور در شرايط ايده آلي به سر مي برد.

“مارك ميتچل” رئيس منطقه اي آليانز در آسيا در اينباره گفت: ما شاهد افزايش درخواست ها براي ورود بيمه گران خارجي به بازار كره جنوبي بوده ايم چرا كه همكارهاي خارجي به رشد شركت هاي بيمه در اين كشور نيز كمك شاياني مي كند.

منبع : آیین

 0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *