ورود نخستین شرکت خارجی به بازار بیمه غیر عمر سئول

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

شرکت تخصصی “آلیانز” پس از تقریبا یک دهه توانست اجازه تاسیس شعبه در سئول را از کمیسیون قانونگذاری این کشور دریافت کند تا به عنوان نخستین شرکت خارجی در بخش بیمه غیرعمر این کشور به فعالیت بپردازد. به‌گزارش سایت تحلیلی خبری آیین به نقل از از اینشورنس ایشا نیوز،، یکی از شاخه های تخصصی شرکت آلمانی بیمه “آلیانز” اعلام کرد که به عنوان نخستین شرکت خارجی به زودی فعالیت خود را در بخش بیمه غیرعمر کره جنوبی آغاز خواهد کرد.

طبق این گزارش، “نو چانگ تائه” که پیش از این یکی از اعضای تیم مدیریت منطقه ای شرکت تخصصی آلیانز در سنگاپور بود، مدیر شعبه جدید این شرکت آلمانی در سئول خواهد شد. تیم او ۱۳ کارگزار و کارمند حرفه ای خواهد داشت و همچنین برای تکمیل کادر خود از استعدادهای محلی نیز استفاده خواهد کرد.

این شعبه در زمینه خطوط بیمه فردی از جمله بیمه مهندسی، مالی، اموال، صنعت دریایی، کشاورزی و مسئولیت فعالیت خواهد کرد.

در بیانیه منتشر شده توسط این گروه آمده است که افزایش پروژه های زیرساختی در بخش راه آهن، بنادر و مترو و همچنین افزایش آگاهی برای داشتن بیمه مسئولیت باعث شده تا صنعت بیمه کره جنوبی فرصت خوبی را در اختیار شرکتهای بیمه قرار دهد. این در حالی است که به دلیل شرایط خوب اقتصادی کره، بازار اتومبیل و صنعت الکترونیک و ارتباطات در این کشور در شرایط ایده آلی به سر می برد.

“مارک میتچل” رئیس منطقه ای آلیانز در آسیا در اینباره گفت: ما شاهد افزایش درخواست ها برای ورود بیمه گران خارجی به بازار کره جنوبی بوده ایم چرا که همکارهای خارجی به رشد شرکت های بیمه در این کشور نیز کمک شایانی می کند.

منبع : آیین

 0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *