اخبار بیمه

روش فیس بوکی یک شرکت بیمه برای کاهش هزینه ی مشتریانش

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

فروش گروهی محصولات بیمه ای

یک شرکت بیمه در یک روش جدید برای کاهش هزینه های مشتریان ، فروش بیمه به صورت گروهی را کلید زده است به طوریکه محصولاتش را به جای یک فرد به گروهی از افراد می فروشد ./این بیمه ها می تواند شامل بیمه آتش سوزی، بیمه عمومی، بیمه زندگی، بیمه عمر و غیره باشد. این نوع بیمه افراد جوان را هدف قرار می دهد که عموما دوست دارند کارهایشان را به صورت گروهی انجام دهند.

یک شرکت کره ای برای کاهش هزینه های مشتریانش راه جدیدی را ابداع کرده است ، این شرکت محصولاتش را به گروهی از افراد می فروشد و نه فقط به یک فرد.

هر نامی که به این نوع فروش می دهید مهم نیست، مهم این است که این می تواند پایه ای برای طرح ریزی نوعی اقتصاد نوین باشد که بسیار جالب توجه است.

بر اساس این گزارش ، این مشکل که نسل جوان خیلی کمتر از بقیه از خدمات بیمه استفاده می کنند همیشه وجود دارد تا جایی که مشتریان شرکتهای بیمه معمولا مسن هستند. طبق تحقیقات جولی کیم، بنیانگذار شرکت اسمال تیکت، برای حل این مشکل استراتژی نابودگرانه ای توسط شرکتهای بیمه به کار می رود و آن افزایش هزینه ها برای کسب درآمد بیشتر است. او هزینه های پنهانی مانند کمیسیون و هزینه های بازاریابی و وصول مطالبات را محاسبه کرد و به این نتیجه رسید که با وجود تمام این هزینه ها، میزان پوشش در حقیقت کمتر از نصف حق بیمه است.

راه حل این مشکل واضح است، فروش مستقیم و آنلاین!  سوال این است که چگونه این کار را انجام دهیم و چگونه هزینه های مشتری را کاهش دهیم؟ پاسخ استفاده از بیمه گروهی است. شرکت اسمال تیکت، به جای اینکه محصولات بیمه ای خود را به یک فرد بفروشد، این محصولات را به مجموعه ای از افراد می فروشد و در صورتی که تا پایان مدت بیمه، هیچیک از افراد از بیمه خود استفاده نکرده باشند، مبلغی بعنوان پاداش به گروه داده می شود.

هر کس به راحتی می تواند یک حساب در سایت اینترنتی شرکت اسمال تیکت باز کند و گروه خود را بسازد و مشخص کند که این گروه خصوصی است یا عمومی، این گروهها نباید بیش از 200 عضو داشته باشند. درست مانند فیس بوک شما می توانید افرادی که خصوصیات و علایق مشابهی با شما داشته باشند را به گروه اضافه کنید. برای مثال اگر شما به پرندگان خانگی علاقمندید می توانید با افراد دیگری که به پرندگان علاقمندند گروهی را تشکیل دهید و پرندگانتان را به صورت گروهی بیمه کنید، به این صورت برای اینکه گروه بتواند پاداش بگیرد و حق بیمه کمی پرداخت کند همه به یکدیگر کمک می کنند تا بیشتر مراقب خوراک و سلامت پرندگان خود باشند.

این بیمه ها می تواند شامل بیمه آتش سوزی، بیمه عمومی، بیمه زندگی، بیمه عمر و غیره باشد. این نوع بیمه افراد جوان را هدف قرار می دهد که عموما دوست دارند کارهایشان را به صورت گروهی انجام دهند.

منبع: ریسک نیوز
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *