اخبار بیمه

کاهش سود بزرگترین شرکت بیمه اتکایی جهان

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

“مونیخ ری” بزرگترین شرکت بیمه اتکایی جهان با انتشار گزارشی خبر از کاهش سود خود در دوماهه سوم سال جاری میلادی داد.

 به گزارش سایت تحلیلی خبری آیین به نقل از  بیزینس اینشورنس، در این گزارش آمده است، هرچند که سود این شرکت در دوماهه سوم سال ۲۰۱۷ میلادی کاهش یافته است اما خللی در مسیر رسیدن این شرکت به اهدافش در سال جاری ایجاد نشده است.

طبق این گزارش، سود بزرگترین بیمه گر اتکایی جهان با ۲۴.۸ درصد کاهش نسبت سال گذشته در همین بازه زمانی به ۷۳۳ میلیون یورو (۸۶۰.۶ میلیون دلار) رسیده است. همچنین میزان حق بیمه خالص ثبت شده این شرکت آلمانی حدود ۱۱.۸۰ میلیارد دلار ذکر شده است که در قیاس با دوماهه سوم سال جاری میلادی ۱.۱درصد کاهش داشته است.

این شرکت در نیمه نخست سال جاری میلادی گزارش داده بود که ۱.۲۹ میلیارد یورو سود کسب کرده است که در قیاس با نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی، ۸.۶ درصد کاهش داشته است.

شرکت بیمه اتکایی “مونیخ ری” در نوزدهم آوریل ۱۸۸۰ توسط “کارل تیم” تاسیس شد و دیدگاه او تا به امروز در شکل گیری این شرکت موثر بوده است. این شرکت بیش از ۱۳۰ سال است که در صنعت بیمه پیشتاز است. حدود پنج هزار شرکت بیمه در سراسر جهان از مشتریان این شرکت آلمانی هستند و مونیخ ری در ۱۵۰ شرکت جهان حضوری فعال دارد. این شرکت همچنین بیش از ۵۰ بخش تجاری در سراسر جهان دارد. این شرکت آلمانی انواع مختلفی از بیمه اتکایی را تحت پوشش خود دارد و در زمینه بیمه عمر، درمان، دارایی، حمل و نقل، هواپیمایی، فضانوردی، آتش سوزی و مهندسی، خدمات جامعی ارائه می دهد.

 

منبع: آیین

 0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *