اخبار بیمه

رشد 21 درصدی سود شرکت بیمه “زوریخ”

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

درآمد این شرکت بنا بر گزارش های منتشر شده بیش از ۴۵ میلیارد دلار در سال است و سود عملیاتی آن فراتر از چهار میلیارد دلار گزارش شده است.

در حالی که بسیاری از شرکت های بیمه اروپایی از کاهش سود خود در دوماهه سوم سال جاری میلادی خبر دادند، شرکت بیمه “زوریخ” با انتشار گزارشی اعلام کرد که سود این شرکت ۲۱ درصد رشد داشته است.

  به‌گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل ازخبرگزاری رویترز این شرکت در این بیانیه تاکید کرده است که سرمایه گذاری ها اصلی و اصولی دلیل اصلی رشد این شرکت در ابتدای سال جاری بوده است چرا که این شرکت در اوایل سال جاری توانسته با دو شرکت اروپایی دیگر به خوبی ادغام شود و هماهنگی در اجرای عملیات ها بسیار دقیق بوده است.

“ماریو مارکو” مدیر اجرایی این شرکت به خبرنگاران گفت: اکنون فضای وجود ندارد که ما بخواهیم آن را پر کنیم؛ ما بسیار منظم سعی کردیم تا سرمایه گذاری های بیشتری انجام دهیم؛ هرچند که هنوز به استراتژی های راهبردی بیشتری نیاز داریم تا بتوانیم تجارت خود را بیش از گذشته شکوفا کنیم.

“گروه بیمه زوریخ” یکی از مهمترین شرکت های بیمه ای در جهان و بزرگترین شرکت بیمه در سوئیس است که دفتر مرکزی آن در شهر “زوریخ” این کشور قرار دارد. این شرکت در سه قسمت اصلی بیمه های عمومی، بیمه زندگی و کشاورزی فعالیت می کند. بیمه زوریخ با ۶۰ هزار کارمند، در بیش از ۱۷۰ کشور و منطقه از جهان فعالیت مستمر دارد. درآمد این شرکت بنا بر گزارش های منتشر شده بیش از ۴۵ میلیارد دلار در سال است و سود عملیاتی آن فراتر از چهار میلیارد دلار گزارش شده است.

منبع :خبرگزاری صنعت بیمه
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *