رقابتهای ناسالم بیمه ها در نرخ دهی نفتی ها را هم دچار چالش کرد

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

رقابتهای ناسالم بیمه ها در نرخ دهی نفتی ها را هم دچار چالش کرد /شرکت بیمه خوب بیمه ای نیست که با اغماض برخورد کند

زنگنه : پس از چند حادثه ناگوار از بیمه ها خواستیم صنعت نفت را جدی بگیرند ، بیمه های ایران چون در رقابتهای غیر سالم هستند نرخ کم می دهند نه ممیزی می کنند نه مطالعات رسمی دارند نه ارزیابی ،دقیق .من در جلسه با دکتر همتی و مدیران عامل بیمه خواهش کردم بیمه ها کار حرفه ای کنند.

به گزارش ریسک نیوز،بیژن زنگنه  در بیست و چهارمین همایش بیمه وتوسعه گفت : کار ما با اتش است سال گذشته پس از چند حادثه ناگوار از بیمه ها خواستیم صنعت نفت را جدی بگیرند  بیمه های ایران چون در رقابتهای غیر سالم هستند نرخ کم می دهند نه ممیزی می کنند نه مطالعات رسمی دارند نه ارزیابی ،دقیق .

وی گفت: می توانم به دولتی های دستور اداری بدهم که نکات ایمتی را رعایت کنند ولی به خصوصی ها نمی توانم؛ این در حالی است که  استاندارد سازی و ارزیابی ریسک جیئی از  کسب و کارشما بیمه هاست موظفید که ارزیابی و ممیزی کنید که  ایا اصلا تاسیسات درست کار می کنند ،نیرو ها مستقر هستن یا نه.

زنگنه تاکید کرد : اینکه دو روز پس از اتشسوزی وارد عمل شویم هنر نیست نباید بگذاریم این اتفاقات بیفتند اگر هم شد با ید سریع وارد عمل شویم.

وزیر نفت خطاب به بیمه ها اذعان داشت: بیمه ها باید ضامن و تعیین کننده کاهش خسارت در حوزه نقت باشند این به نفع اقتصاد ماست  ورود به هنگام بیمه در ارزیابی ریسک باید نهادینه شود بیمه خوب بیمه ای نیست که با اغماض برخورد کند .
رنگنه گفت :من حرفی ندارم اینجا بزنم همه حرف ها را شما بیمه ای ها می دانید ،من خواهش دارم پوشش بیمه را در صنعت نقت سخت و جدی بگیرید من هم حمایت می کنم شما می توانید ار طریق رابطه حرفه ای کسب و کار ،سطح ایمتی را بالا ببرید.

پایگاه جامع اطلاعات بیمه(اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *