تقدیر و سپاسگزاری از مدیران برجسته بیمه ای

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

تقدیر و سپاسگزاری :

روزنامه وزین دنیای اقتصاد به همت بانوی تلاش گرخبرنگار تخصصی بازار بیمه ,سرکار خانم اکبر پور ,در تاریخ 96/09/25به مناسبت روز بیمه ,ویژه نامه ای پر بار را منتشر نموده که در نوع خود بی نظیر است و بنا به وظیفه حرفه ای در راه ترویج فرهنگ مدیریت ریسک بر خود واجب دیدیم تقدیر و تشکر نماییم.
در این ویژه نامه تلاش شده است با مدیران ارشد بیمه ای کشور ,اوضاع و احوال فعلی بازار بیمه از زوایای گوناگون بررسی و ارزیابی شود.
مدیران ارشد بیمه ای کشور و مدیران عامل شرکت های بیمه از فعالیت ها و برنامه های آتی و نیز نقطه نظرات خویش در خصوص نحوه پیاده سازی مدیریت ریسک در شرکت های بیمه سخنان مبسوطی بیان نموده اند که حاوی مطالب بسیار ارزشمند است .
قبلا نیز سایر رسانه ها -روزنامه ها و سایت های بیمه ای تلاشهای ارزنده ای در همین راستا داشته اند که از آن عزیزان نیز جای سپاسگزاری دارد.
حضور خبرنگاران جوان و با دانش و با انگیزه والا در کنار بازار بیمه و نیز سایت های تخصصی و گروههای تلگرامی بیمه ای موجب ترویج هرچه بهتر و روز افزون فرهنگ بیمه در جامعه طی چند ساله اخیر گردیده .
بجا و شایسته است ,از تک تک خبرنگاران و رسانه های تخصصی حوزه بازار بیمه از حیث این فعالیت ملی و انسانی تشکر ویژه شود .
به مدیران و کارشناسان فرهیخته و توانمند صنعت بیمه کشورمان که تلاش های مستمر و جدی در راه تعمیم و بسط خدمات بیمه و فرهنگ حمایت و اطمینان خاطر سازی در جامعه ایرانی مبذول میدارند نیزصمیمانه تبریک و تهنیت میگوییم و آروزی توفیق همگان در مسیر ارتقا خدمات در جهت رفاه هرچه بیشتر هموطنان را داریم.
مجددا از روزنامه دنیای اقتصاد و خواهر گرامی سرکار خانم اکبر پور و کادر تحریریه روزنامه دنیای اقتصاد
و از :

هیت مدیره و اعضا محترم انجمن خبرنگاران بیمه
روزنامه عصر اقتصاد
روزنامه ابرار اقتصادی
روزنامه تجارت
از سایت اخبار ۲۴ساعته
از سایت اینشورنس اینفو(پایگاه جامع اطلاعات بیمه)
از سایت نقدینه
از سایت ایران اینشورنس
از سایت آیین
از سایت ریسک نیوز
از سایت کلینیک بیمه
از سایت اقتصادی مازندران
از سایت پورتال نمایندگان بیمه

و از تمامی سایت ها و ادمین های محترم گروههای تخصصی تلگرامی بیمه که در راه نشر فرهنگ مدیریت ریسک و بیمه میکوشند بعنوان بخشی کوچک از خانواده مشاورین مدیریت ریسک و بیمه صمیمانه قدردانی و خسته نباشید میگوییم .

یکشنبه:96/09/260 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *