اطلاعات بیمه ای

وقتی هدف شغلی‌یتان را می‌نویسید چه اتفاقی می افتد؟

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

🔹بیشتر افراد می خواهند به جایگاه خوبی در شغل خود برسند. اما همه حاضر نیستند فرایند رسیدنش را تجربه کنند. نوشتن اهداف در شغل نمایندگی بیمه یکی از این مراحل است.

🔹خیلی از فروشندگان معمولی بعد از اولین شکست همه چیز را کنار می گذارند. آن ها بیشتر به دنبال رسیدن به یک متوسطِ خوب هستند تا بهترین وضعیت در شغل خود و پیوستن به جمع نمایندگان حرفه ای.

🔹برخی از افراد نمی دانند که اهدافشان را چگونه تنظیم کنند و اصلا نمی دانند که چطور به سمت آن ها حرکت کنند. چیزی که در این میان اهمیت دارد تفاوت بین تنظیم اهداف و رویکردها برای رسیدن به آن است. هر دو اهمیت دارند اما:

🔺تنها نوشتن اهداف در کسب و کار کافی نیست. اگر اهدافتان را بر گوشه ای از کاغذ پیاده کنید و بعد آن را کنار بگذارید هیچ اتفاقی نمی افتد.

🔹فرایندهای هدف گذاری

1️⃣از اینجا شروع کنید. سه دقیقه تایمر گوشی تان را فعال کنید. این باعث خواهد شد تا فورا هدف هایتان را یادداشت کنید. هدف این است که اهدافی که می خواهید بهشان برسید را یادداشت کنید و از این مرحله به موانعی برسید که اجازه نمی دهد تا شما این کار را انجام دهید. احتمالا هزاران موانع برای کارتان وجود خواهد داشت، اما نگران نباشید. اگر زمان را برای انجام این کار محدود کنید، به سرعت ذهنتان به سمت پیدا کردن راه حل ها می رود.

2️⃣اهداف اصلی تان را جدا کنید

➖معمولا در بین اهداف هدفی وجود دارد که نسبت به دیگر هدف ها متفاوت تر است و تا حد زیادی شما را در رسیدن به مسیر آینده تان هدایت می کند.

➖مرحله به مرحله سعی کنید تا اهداف مهمتان را جدا کنید و مثلا ۲۰ تا ۵۰ کاری را که باید برای رسیدن به اهدافتان باید انجام دهید را بر روی کاغذ پیاده کنید.

➖یک یا دو هدف را هر روز به لیست کارهای روزانه اضافه کنید و با تمام قدرت به سمتشان حرکت کنید.

➖نوشتن اهداف در کسب و کار کمک می کند تا منسجم تر و قدرتمندانه تر به سمت تمامی هدف هایی که می خواهید برسید.

🔹دفترچه ای برای یادداشت اهداف داشته باشید

➖در زندگی افراد 3 نوع هدف وجود دارد:

1️⃣اهداف بلند مدت مانند تصمیم هایی که آغاز سال نو می گیرید.
2️⃣اهداف کوتاه مدت مانند پروژه های چند هفته ای .
3️⃣اهداف روزانه که به سادگی قابل انجام هستند.

🔺نمایندگان موفق این توانایی را دارند که تمام این اهداف را در کنار هم به خوبی برنامه ریزی کنند و پیش ببرند که بهترین راه هم تهیه یک دفترچه یادداشت است.
🔺از دفترچه یادداشت کوچک که قابل حمل در کیف یا کیف پول است، استفاده کنید.
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *