بیمه آرمان: تغییرات مدیریتی در بیمه آرمان

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

شنیده های جدید از تغییرات جزئی مدیریتی در بیمه آرمان خبر می دهد .

بر اساس این شنیده ها با جدایی مصطفی شمس آستانه از بیمه آرمان و احتمال حضور وی به صورت مشاور در این شرکت، هادی رئیس الذاکرین ظاهرا سرپرست معاونت فنی شده است و به همین ترتیب تغییرات دیگری رخ داده است .

بر این اساس کاسبان به عنوان سرپرست معاونت فروش و بازاریابی و شده و عنوان مسعود سیفی نیز از معاون مدیر امور شعب به مدیر امور شعب تغییر کرده است .

بیمه آرمان به تازگی توانسته است توانگری مالی تائید شده خود را از بیمه مرکزی دریافت کند و نسبت توانگری خود را به 115برساند.

لازم به اشاره است آیین نامه 90 اذعان دارد که مسئول فني: فردي است كه به موجب ساختار سازماني مؤسسه بيمه كه به تصويب هيئت مديره رسيده است، پس از معاون فني مديرعامل، مسئوليت كليه امور مربوط به صدور يا پرداخت خسارت در يكي از رشته­ هاي بيمه مستقيم، بيمه اتكايي و اكچوئري داخلي مؤسسه بيمه را بر عهده دارد.

این آیین نامه اذعان دارد

معاون فني مدير­عامل رشته تحصیلی : بيمه، آماربيمه، اقتصاد، مديريت، حقوق، حسابداري، مالي، مهندسي صنايع و فناوري اطلاعات و گرايش‌هاي مربوط به اين رشته‌ها. سوابق : 12 سال تجربه بيمه­ اي كه حداقل نيمي از آن در رده مديريت فني يكي از رشته­ هاي بيمه باشد.0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *