دردسر اسم محمد برای بیمه گزاران انگلیسی

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

دردسر اسم محمد برای بیمه گزاران انگلیسی / محدودیت های شرکتهای بیمه انگلیسی در تعیین حق بیمه خودرو+ جدول مقایسه

راننده هایی که اسم آنها محمد باشد باید بیش از 1000 پوند بیشتر برای بیمه خودرویشان هزینه کنند

به گزارش ریسک نیوز،تحقیقات نشان می دهد که شرکت های برتر بیمه در انگلستان مانند Admiral، Marks & SpencerBell, Elephant and Diamond زمانی که رانندگانی با اسامی انگلیسی به آنها رجوع کنند، مبلغ کمتری از آنها دریافت می کنند.

محمد سالمن مبلغ 200 پوند بیشتر بابت بیمه خودرو خود پرداخت کرده است چراکه اسم محمد را داخل بیمه نامه اضافه کرده بود. مثال قابل توجه در یکی از قراردادهای شرکت Admiral مشهود است. زمانی که با اسم جان اسمیت در سال 2007 برای یک خودروی فورد در شهر لستر لندن بیمه نامه خریداری شد مبلغ آن 1333 پوند بود اما همین قرارداد با اسم محمد علی مبلغ 2252 پوند یعنی 919 پوند بیشتر، هزینه در برداشت.

در یکی از گزارشات بیش از 60 بیمه نامه با کمک سایت GoCompare مقایسه شد. این سایت مفاد قراردادها را باهم مقایسه نمی کند اما نتایج این بررسی نشان می دهد که بیمه گر Admiral و شرکت DiamondBell and Elephant همیشه مبلغ بیشتری از مشتریان خود که اسم محمد داشته اند، دریافت کرده اند. تفاوت مبلغ بیش از صدها پوند بوده است.

شرکت بیمه‌گر Marks & Spencer در شهر کاردیف مبلغ 3182 پوند برای فروش بیمه نامه به محمد اسمیت درخواست کرده در حالی که همین بیمه نامه برای جان اسمیت با مبلغ 2949 پوند ارائه شده بود.

محمد بات یکی از کسانی است که مبلغی بیش از مقدار واقعی آن به بیمه گر پرداخت کرده است. زمانی که او قرارداد اولیه را با شرکت Admiralبسته بود، اسم او به اشتباه سالمن وارد شده بود. زمانی که محمد با شرکت تماس گرفته بود و اعلام کرده بود که اسم او محمد سالمن است، شرکت Admiral مبلغ 166 پوند بیش از مبلغ اولیه درخواست کرده بود.

https://www.thesun.co.uk/motors/5393978/insurance-race-row-john-mohammed/amp/
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *