اطلاعات بیمه ای

موفق‌ترین مدیران دنیا چه عادت‌هایی دارند؟

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

ممکن است بگویید ثروتمند و مشهور شدن چه فایده ای دارد، وقتی که مجبورید هر روز ۵ صبح از خواب بیدار شوید و در طول روز به ۱۰۰ ایمیل پاسخ دهید؟ این سوال مهمی است. هر وقت به آن جواب درستی دادید می توانید با چشم باز دست به انتخاب بزنید.

▪برای اینکه بفهمیم موفق ترین آدمهای دنیا چطور زندگی شان را سر و سامان می دهند از مدیرعامل شرکتهای بزرگ مثل ای.او.ال و اریکسون درباره عادتهای شخصیشان پرسیدیم.

▪به گفته آنها بیدار شدن در صبح خیلی زود یکی از رموز موفقیت است. ممکن است این نتیجه گیری بدست آمده شما را به یاد نصیحت های معلمان بیندازد، اما باید گفت که وقتی برنامه روزانه این مدیران عامل را با دقت بررسی کردیم متوجه یک روند تکراری شدیم.

▪البته بعضی از این عادات روزانه به خاطر موقعیت شغلی به شخص دیکته می شود، اما اکثر آنها محصول یک نوع نگاه خاص به زندگی و کار است. این افراد زندگی خیلی خیلی منظمی دارند.

زود بیدار شدن رمز موفقیت است
مدیر عامل های موفق بدون سروکله زدن با زنگ ساعت یا موبایل بیدار می شوند و یکی از آنها حتی می گوید: «زندگی هیجان انگیزتر از آن است که بخواهم آن را به خواب بگذرانم».
متاسفانه مرز بین زندگی شخصی و کاری از بین رفته است. اوقات فراغت این افراد مثل وضعیت کاریشان به طرزی دقیق سازماندهی شده است.

 

این مطلب رو هم از دست ندید: 

۶ روش موثر حفظ مشتری

 

هیچ کدام از آنها در روزهای تعطیل تا ۱۰ صبح نمی خوابد
آنها همچنان زود بیدار می شوند و ورزش می‌کنند و همه این مدیرعاملان موفق از اینکه گذاشته اند کار، آنها را تا خانه تعقیب کند خوشحال به نظر می رسند. حتی وقت گذرانی با بچه ها هم در زمان خاصی انجام می شود و ممکن است این را بی رحمانه قلمداد کنید اما باز هم خوب است که این مدیران خود را به این کار مجبور کرده اند.
ذهن آنها آنقدر آماده است و طوری به زود از خواب بیدار شدن عادت کرده اند که از همان لحظه اول – البته پس از ورزش – آماده کار هستند. آنها نیازی به حل جدول یا سودوکو ندارند تا خواب از سرشان بپرد.

ایمیل مهمتر از موبایل
اولین کاری که هر صبح می‌کنند خواندن و جواب دادن به ایمیل هاست.آنها می گویند بهترین توصیه ما داشتن تبلت یا تلفن هوشمندی است که همیشه همراه شماست و همیشه به اینترنت وصل است. اینطوری نیاز نیست برای هر بار ایمیل خواندن پشت کامپیوتر بنشینید.
برای یک مدیرعامل مدرن ایمیل مهمتر از موبایل است. شما هم باید همیشه به لحاظ ایمیلی در دسترس باشید.

عادات خود را تغییر دهید
بدون تغییر دادن عادات لذت بخش روزانه واقعا نمی توانید شرکت های عظیم رقابتی داشته باشید.

 

این مطلب رو هم از دست ندید: 

۷ اصل تبلیغات برای میخکوب کردن مشتریان

 
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *