۵ راهکار برای ایجاد و رشد اعتماد از طریق بازاریابی ایمیلی

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه
  1. یک خبرنامه‌ی ماهانه با مضامین تخصصی که متناسب با نیاز و درخواست خوانندگان و مشتریانتان باشد ایجاد کنید. سعی کنید بفهمید چه کسانی در لیست شما قرار دارند و چرا جزو اولین نفراتی هستند که به شما پیوسته‌اند.
  2. در ارسال پیام‌هایتان ثابت ‌قدم باشید و ماهانه این کار را انجام دهید سعی کنید بهترین زمان‌بندی برای ارسال پیام هایتان را پیدا کنید. با ارسال تعداد بسیار زیادی ایمیل به افراد لیستتان خودکشی نکنید! هر روزه افراد زیادی دریافت ایمیل‌ها را غیرفعال می‌کنند بدون اینکه توجه داشته باشند تا چه حد محبوبشان هستند.
  3. برای لیست افرادتان مضامین و مطالب اختصاصی ارائه دهید، مطالبی که سایر مردم به آن دسترسی ندارند. اجازه دهید مشتریانتان بدانند چقدر برای شما استثنایی و مورد توجه هستند و شما چقدر می‌خواهید نیازهای خاص آن‌ها را برطرف کنید.
  4. بازاریابی ایمیلی خود را با سایر زمینه‌های کاریتان ادغام کنید. پیامتان را در سراسر رسانه‌های اجتماعی خودتان، وبلاگ، وب سایت‌ها، پادکست‌ها،‌ ویدئوها و موبایل ادغام کنید. مطمئن شوید که لوگوی تصویری شما، نگاه و احساس شما در سراسر زمینه‌های کاریتان متحد است.
  5. این جمله باید رویکرد و جمله‌ ای مقدس برای شما باشد: “خدمات یک فروش جدید است”. دادن “چرا”های زیاد و سپس فروش “چگونه” ‌ها یک فرمول فوق العاده است. ما به دنبال این هستیم که پول دربیاوریم، درست است؟ بله البته! اما دلیل آنکه مشتریانتان شما را انتخاب کردند ایجاد کسب‌وکار بوسیله ساختن روابط محکم و اطمینان بخش برای فروش محصولات و خدمات است که به نوبه خود باعث اطمینان بیشتر و ارتباط بلندمدت تر مشتریان می‌شود.

با یکی از سیستم‌های حرفه‌ای بازاریابی ایمیلی مانند Constant Contact ارتباط برقرار کنید، من هم از سال ۲۰۰۷ از همین سیستم استفاده می کنم. گزینه های بزرگ دیگری مانند Iconnect ، Aweber و Mail Chimp نیز وجود دارد.

بازاریابی ایمیلی یکی از بهترین پلت فرم هایی است که به استفاده از آن ادامه خواهم داد. فهرست افراد من سال گذشته به صورت ملی و بین‌المللی ۳۰ درصد رشد داشته است. این به من اجازه داده که یک راه شخصی‌تر، مستقیم‌تر و جامع‌تر برای ارتباط با “قبیله” خودم داشته باشم و به آن ها خدمت رسانی کنم./ مدیران ایران

 

این مطلب رو هم از دست ندید: 

۹ اصل تبلیغات موفق
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *