جزئیاتی از همکاری استارت آپ بیمیتو با سازمان تامین اجتماعی

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

استارت آپ بیمیتو به تازگی از امکان، صدور و تجدید (تعویض) دفترچه بیمه تامین اجتماعی با همکاری سازمان تامین اجتماعی به صورت آنلاین خبر داده است.

این کسب و کار نوین بیمه ای تصریح کرده ، این همکاری در راستای  رویکرد حمایتی سازمان تأمین اجتماعی از استارتاپ‌ها صورت گرفته ضمن اینکه بیمیتو در جلب اعتماد سازمان تأمین اجتماعی توانسته موفق عمل کند.

استارت آپ بیمیتو از همکاری خود با سازمان تامین اجتماعی و ارایه  پر تقاضا ترین خدمات آن سازمان تحت قالب صدور، تمدید و تجدید دفترچه های تامین اجتماعی به عنوان مهمترین رخداد به وقوع پیوسته در حوزه کسب وکار اینترنتی(‌مشخصا در حوزه فین تک و اینشورتک) یاد کرده  که موفق به طراحی و اجرای آن در وبسایت و اپلیکیشن خود شده است.

بنابراین گزارش ، بیشتر حجم مراجعات افراد به کارگزاری‌های تأمین اجتماعی مربوط به خدمات دفترچه بیمه تامین اجتماعی  که با غیرحضوری شدن این خدمات، می‌توان تا حدود زیادی از حجم مراجعات مردمی به کارگزاری‌ها کم کرد.

گفتنی است، در حال حاضر برای دریافت این خدمات از کارگزاری ها چیزی در حدود 3 ساعت زمان صرف میشود که با آنلاین کردن این خدمات، این زمان به چیزی در حدود 3 دقیقه کاهش می‌یابد.

 استارت آپ بیمیتو که با هدف گذار از فروش سنتی به فروش انلاین پا به عرصه کسب و کار بیمه گری گذاشته ، مهمترین هدف پیاده سازی طرح جدید خود را با سازمان تامین اجتماعی را کاهش سفرهای شهری، افزایش رضایت عمومی و بالا بودن سرعت روند صدور اعلام کرده است .

لازم بذکر است ، از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن بیمیتو، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی ، بیمه مسافرتی خارج از کشور  و بیمه عمر و سرمایه نیز ارایه می شود که بیمه گزاران قادرند این خدمات  را از میان شرکت‌های مختلف بیمه‌ای خریداری کنند.

در آینده نزدیک نیز، امکان خرید انواع دیگر بیمه‌ها مانند بیمه مسئولیت ، حوادث و … نیز از طریق بیمیتو فراهم می‌گردد.

گفتنی است ، محصولات بیمه‌ای یادشده از میان ۱۵ شرکت بیمه‌ای مختلف (ایران،آسیا، البرز، پاسارگاد،  دانا، پارسیان، سامان، ملت، ما، رازی ، کارآفرین، دی، نوین، معلم و تجارت نو) قابل ارایه می باشد./ریسک نیوز

پایگاه جامع اطلاعات بیمه (اینشورنس اینفو)

 
 
 
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *