بیمه مسئولیت مدیران اردو

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

این بیمه‌ نامه پوشش خسارت‌های جانی احتمالی برای افراد در اردوها و فوت،نقص عضو و هزینه پزشکی را تحت پوشش قرار میدهد. کلیه مدیران اردوها به این بیمه نامه نیاز دارند زیرا مسئولیت کلیه افرادی که در اردو هستند، بر عهده مدیر اردوها میباشد. منظور از جبران خسارت بدنی جبران غرامت فوت، نقص عضو و هزینه های پزشکی وارد به اشخاص ثالث می باشد.

نتیجه تصویری برای بیمه مسئولیت مدیران اردو

استثنائات عمده در بیمه نامه مسئولیت مدیران اردو :

1- خسارت ناشی از تخلف از قوانین و نظامات دولتی.

2- جنگ و انقلاب و شورش و اعتصاب و عوامل دیگری از این قبیل.

3- انفجار هسته ای و تشعشعات رادیواکتیو.

4- عمد و تقلب بیمه گذار.

5- حوادث دریا مستثنی می باشند.

6- حوادث نقلیه موتوری مستثنی می باشند

 

 

 

آیا بیمه هر خسارتی را پرداخت می کند؟

خیر. در این بیمه نامه فقط در صورت احراز مسئولیت مدیر اردو خسارت قابل پرداخت است. پس اگر فردی حین اردو، در اثر برخورد با شاخه درخت دچار حادثه شود، نمی تواند از این محل خسارت بگیرد مگر مشخص شود که ناشی از تقصیر مدیر اردو بوده است. برای پوشش اینگونه موارد در اردو، بیمه گذار می بایست بیمه حوادث خریداری نماید. لازم به ذکر است که اکثر بیمه گذاران متقاضی بیمه حوادث اردو هستند، چراکه ارزان تر بوده و نیازی به احراز مسئولیت ندارد اما سقف تعهدات آن پایین بوده و در صورت شکایت افراد از مدیر اردو ، پاسخگویی ندارد. بنابراین برخی مدیران هم بیمه حوادث و هم بیمه مسئولیت را خریداری می کنند که کار عاقلانه تری است.

 

نرخ بر چه مبنایی محاسبه می شود؟

نرخ را می توان با اخذ اطلاعاتی در خصوص نوع اردو(آموزشی، ورزشی، تفریحی ) ، تعداد روزها، مدت و میزان تعهدات از شرکت های بیمه اخذ نمود. اگر تعداد اردوها زیاد باشد مثلا هفته ای یک یا بیشتر، می توان یک قرارداد تنظیم و برای هربار عزیمت، یک الحاقیه صادر کرد./ پاپیروس

این مطلب رو هم از دست ندید: 

انواع خسارت يا غرامت در بیمه

 پایگاه جامع اطلاعات بیمه (اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *