نکات مهم در بیمه تمام خطر نصب

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

در صورتی که پیمانکار بخواهد بخشی از مبلغ یا بخشی از مدت پیمان را بیمه کند باید نامه تأیید و تعیین کارفرما را داشته باشد.
در صورت درخواست پیمانکار و با تأیید کارفرما در مواقع مشخص نبودن زمان شروع پروژه، دوره پیش انبارداری یا تجهیز کارگاه را می‌توان به تنهایی بیمه نمود.
در صورت درخواست پیمانکار و با گرفتن حق بیمه اضافی می‌توان پوشش بیمه ای دوره نگهداری را نیز تمام خطر نمود.
پس از تعیین قطعی میزان خسارت واقعی مواضع خسارت دیده توسط بیمه‌گر، بیمه گذار موظف است نسبت به اخذ پوشش مجدد این مواضع به میزان مبلغ تعیین شده اقدام نماید، در غیر این صورت خسارت مجدد به مواضع آسیب دیده قابل پرداخت نخواهد بود.

تصویر مرتبط

این مطلب رو هم از دست ندید: 

سه راز بستن قرارداد بیمه عمر و تامین آتیه

اگر پروژه به هر دلیل متوقف گردد از آنجائیکه «توقف کار» جزء استثنائات بیمه نامه می‌باشد پوشش بیمه ای به طور خودکار متوقف خواهد شد، در این حالت در صورت تمایل بیمه گذار به پوشش بیمه ای خطرات مورد نظر در زمان توقف که با نظر خود بیمه گذار تعیین می‌گردد  با صدور الحاقی توقف و اخذ حق بیمه اضافی، پروژه تا مدت معینی تحت پوشش بیمه ای زمان توقف خواهد بود و پس از آن با صدور الحاقی دیگری مجدداً ادامه پوشش بیمه ای تمام خطر برقرار خواهد شد. بدیهی است که در الحاقی دوم باید تواریخ انقضای پوشش دوره احداث و مدت دوره نگهداری به میزان زمان توقف پروژه جابجا گردد.
بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت حق بیمه اضافی خسارات ناشی از طراحی غلط، مواد یا ریخته گری معیوب  و یا اجرای نادرست کار  را نیز تحت پوشش قرار دهد. مسئولیت بیمه‌گر به محض تحویل کار به کارفرما یا شروع بهره‌برداری از موضوع مورد بیمه (برای قسمت‌های تحویل داده شده یا به بهره‌برداری رسیده) به اتمام خواهد رسید. /پاپیروس-محمد آیتی گازار، حسین رجب زاده

این مطلب رو هم از دست ندید: 

برای بالا بردن فروش بیمه‌عمر، روی فن بیان و سخنرانی خود کار کنید

 پایگاه جامع اطلاعات بیمه (اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *