بیمه درمان

نکات مهم در بیمه درمان تکمیلی SOS

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

چند نکته مهم در بیمه درمان تکمیلی SOS

-سقف سنی برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی ۶۵ سال می‌باشد.

-بستری شدن به مواردی گفته می‌شود که اقامت در بیمارستان و مراکز جراحی محدود به‌منظور درمان به مدت حداقل ۲۴ ساعت باشد. البته موارد مربوط به آنژیوگرافی قلب در محدودیت زمانی فوق قرار نمی‌گیرند.

-در بیمه تکمیلی داروهایی کمیاب هستند که به تشخیص پزشک معالج برای نجات جان و مداوای مؤثر بیماری فرد عضو می‌باشد و بیمارستان و یا بستگان بیمار قادر به تهیه آن و یا موارد مشابه آن از داروخانه‌های مستقر  در شهر محل بستری عضو نباشند.

-دوره انتظار به مدتی گفته می‌شود که بیمه درمان تکمیلی در طول آن نسبت به ارائه خدمات تعهدی ندارد.

دوره انتظار برای  استفاده از خدمات پاراکلینیکی ۳ ماه و برای زایمان طبیعی و سزارین، بارداری و سقط‌جنین و کلیه عوارض مربوط به آن‌یک سال کامل عضویت و تمدید سال دوم می‌باشد.

-فرد بیمه‌شده تا  ۴ ماه از تاریخ ترخیص و یا انجام خدمات فرصت دارد تا اسناد و مدارک پزشکی و تشخیصی را به شرکت کمک‌رسان ارائه نماید .

در غیر این صورت شرکت کمک‌رسان هیچ‌گونه مسئولیتی در تأمین هزینه خدمات نخواهد داشت.

-اگر فرد بیمه‌شده در طول داشتن بیمه‌نامه هیچ‌گونه خسارتی را از شرکت بیمه دریافت نکند در زمان تخفیف می‌تواند از ۵درصد تخفیف بهره‌مند شود.

-از مزایای داشتن بیمه تکمیلی SOS  این است که شرکت کمک‌رسان خدمات خود را به‌صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام سال در دسترس اعضا قرار دارد و می‌توانید از طریق تلفن، نمابر و یا با مراجعه حضوری و مکاتبه خدمات موردنیاز خود را به کمک‌رسان اطلاع دهد./بیمه تایم

این مطلب رو هم از دست ندید: 

چهارچوب مذاکره چیست

 پایگاه جامع اطلاعات بیمه (اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *