بیمه درمان

بیمه تکمیلی دندانپزشکی

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

هزینه‌های درمان بخش بزرگی از هزینه های زندگی هر خانواده ایرانی را تشکیل می‌دهند، جالب است بدانید که درصد بالایی از هزینه های درمان هم مربوط به هزینه بستری و هزینه های مربوط بهدندانپزشکی است.

بیمه دندان

حتی در مواردی هزینه درمان پیش پا افتاده دندانپزشکی چنان بالا است که  بسیاری از افراد حتی در زمان داشتن درد دندان از درمان آن  خودداری می کنند.

با توجه به نیاز بیمه دندان پزشکی شرکت های بیمه پوشش  بیمه دندان پزشکی را به همراه پوشش های بیمه نامه های درمان انفرادی و گروهی ارائه می کنند و در حال حاضر بیمه دندان پزشکی توسط هیچ کدام از شرکت های بیمه به صورت جداگانه ارائه نمی شود.

  • اگر بیمه گذار به مراکز درمانی طرف قرارداد با شرکت بیمه مراجعه کند، می‌تواند تا سقف تعهدات درمانی بیمه نامه درمان تکمیلی خود  بدون پرداخت هزینه  اقدامات درمان خود را انجام دهند و با پر شدن سقف تعهدات بیمه دندان پزشکی باید هزینه سایر مبالغ درمان مربوط به دندان پزشکی را خودشان پرداخت کنند.
  • بیمه گذار می‌تواند به مطب و یا مرکز دندانپزشکی خاصی مراجعه کند که طرف قرارداد با شرکت بیمه نباشد و  بعد از مراجعه و درمان و پرداخت هزینه  با ارائه مدارک لازم به شرکت بیمه می تواند خسارت را بر اساس تعهدات بیمه‌ای از شرکت بیمه دریافت نماید.
  • بیمه گذار برای استفاده از پوشش های بیمه دندانپزشکی باید حتما عکس قبل و بعد درمان دندان را به شرکت بیمه ارائه کند./بیمه تایم

 

این مطلب رو هم از دست ندید: 

آیا انگیزه بیمه حفاظت از شماست !!

 

پایگاه جامع اطلاعات بیمه(اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *