بیمه درمان

پوشش های بیمه تکمیلی برای سرطان

مدت زمان مطالعه : < 1 دقیقه

سرطان بیماری است که درمان آن چندین سال و در بسیاری از موارد تا پایان عمر فرد بیمار طول می‌کشد و در این مدت فرد باید توانایی پرداخت هزینه‌های درمانش را داشته باشد.

 ازاین‌رو معمولاً خرید بهترین بیمه سرطان از گزینه‌هایی است که انتخاب آن نیاز به یک شناخت کامل از انواع بیمه‌نامه دارد تا پوشش‌های کامل و مناسبی را برای فرد بیمار فراهم نماید.

تکمیلی سرطان 300x167 - پوشش های بیمه تکمیلی برای سرطان

در همین‌جا باید  گفت که در حال حاضر بعد از ابتلا به بیماری سرطان نمی‌توانید هیچ بیمه‌نامه‌ای را خریداری نمایید و فقط در زمان سلامتی است که می‌توانید برای زمان بیماری خود بیمه‌نامه مناسبی را خریداری نمایید.

بنابراین بیمه سرطان می‌تواند جنبه سرمایه‌گذاری داشته باشد به‌خصوص اگر در معرض چنین بیماری هستید مثل شرایط کاری و یا سابقه خانوادگی و … .

دو نوع بیمه هستند که پوشش مناسب برای انواع سرطان و هزینه‌های تشخیصی و درمانی این بیماری ارائه می‌کنند.

بیمه درمان تکمیلی و بیمه عمر دو نوع بیمه‌نامه‌ای هستند که پوشش امراض برای بیماری‌های مبتلابه انواع سرطان را ارائه می‌کنند.

تقریباً همه بیمه‌نامه‌های تکمیلی پوشش‌های مختلفی را برای جبران هزینه‌های تشخیصی و درمانی افراد مبتلابه سرطان ارائه می‌کنند.

 اگر بیمه‌گر پایه از قبیل بیمه تأمین اجتماعی و بیمه سلامت و خدمات درمانی و … دارید، بخشی از هزینه‌های شما توسط بیمه‌های پایه شما جبران و بعد از کسر این میزان مقدار باقی‌مانده خسارت توسط بیمه‌های تکمیلی پرداخت می‌شود.

همه شرکت‌های بیمه در طرح‌های بیمه درمان تکمیلی که به‌صورت انفرادی و گروهی ارائه می‌کنند پوشش‌های مختلفی را دارند. ازجمله پوشش‌هایی که می‌تواند در زمان درمان سرطان کمک بزرگی داشته باشند به ترتیب زیر می‌باشد:

-جبران هزینه شیمی‌درمانی

-جبران هزینه‌های بستری

-جبران هزینه‌های جراحی‌های عمومی و تخصصی

-جبران هزینه‌های تزریق

-جبران هزینه‌های پاراکلینیکی ازجمله سونوگرافی. انواع اسکن. ماموگرافی. آندوسکوپی و …

-جبران هزینه‌های آزمایشگاهی  تشخیصی و پاتولوژی و نوار قلب و….

-جبران هزینه‌های ویزیت و دارو و  هزینه آمبولانس

این نکته را فراموش نکنید که بعد از ابتلا به سرطان نمی‌توانید بیمه درمان تکمیلی تهیه نمایید و اگر شما در زمان خرید بیمه درمان تکمیلی بیماری‌تان را به شرکت بیمه اطلاع ندهید و بعد از خرید بیمه درمان شرکت بیمه متوجه شود که شما بیمار هستید نمی‌توانید از هیچکدام از پوشش‌های بیمه‌نامه‌تان استفاده کنید و حق بیمه‌تان به شما بازگردانده نمی‌شود./بیمه تایم

 

پایگاه جامع اطلاعات بیمه(اینشورنس اینفو)
0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید?
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *